Çekmeköy Korniş

Kartal Korniş
23 Ekim 2017
Beykoz Korniş
23 Ekim 2017
Çekmeköy Korniş, Çekmeköy Kornişci

Çekmeköy Korniş

Çekmeköy Korniş
Günümüzde özellikle de yeni evlenen çiftlerimizin önem verdiği bazı şeylerden biride kornişlerdir. Artık yeni teknolojiyle birlikte birçok farklı model ve görüntüye sahip oldukça fazla korniş bulunmaktadır. Kartonpiyer kornişler şuanda oldukça moda konumunda olup evini dizmek isteyen yeni çiftlerimiz için oldukça uygundur. Kartonpiyer kornişleri kullanacağız odada plastik kornişlere nazaran daha güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak özellikle mutfaklarda kullandığımız çubuk kornişlerde sizin için farklı bir seçenek olabilir ve tabiki günümüzde çoğu evde olan plastik kornişler seçeneklerimiz arasındadır. Her odanız için farklı bir yapıda kornişi bizim sayemizde bulabilir ve onlara sahip olabilirsiniz. Perde seçiminizi yaptıktan sonra bizlere ulaşmanız sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Bunun nedeni perde ölçünüzle birlikte geldiğinizde seçiminizi yaptığınız korniş modellerini bizde perde boyutundan imalatını yaptıktan sonra evinizde kötü bir görüntü oluşmasını engelleyebiliriz. Korniş bir evde ne kadarda arka planda kalsa evin görünümüne katacağı uygunlukla beraber bizlere göre oldukça önemli bir konumdadır. Çekmeköy korniş olarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sizde kornişlerinize önem verip evinizin görünümünü daha iyi bir konuma getirmek istiyorsanız kornis.org adlı sitemizden tüm korniş çeşitlerimizi görebilir ve onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çekmeköy Kornişci

Çekmeköy Kornişci

Çekmeköy Kornişci
Kornişler üretim bakımından zor olsada montaj bakımından oldukça rahat ve basittir. Size verdiğimiz hizmetlerden sonra seçmiş olduğunuz ürünü kurallara uygun ve titiz bir şekilde monte etmekteyiz. Korniş montajını tavan ve duvarın pencereyi paylaştığı duvar dibine paralel bir şekilde tutarak matkap yardımıyla korniş belirli aralıklarla tavanla birlikte delinir. Tavan delindikten sonra çekiç yardımıyla açtığımız deliklere vidamıza uygun olan dübeller yerleştirilir. Daha sonra yerleştirdiğimiz dübellerin içine tornavida veya şarzlı matkap yardımıyla birlikte vidalar sıkıştırılır ve kornişler tavana sabitlenirler. Sizlere sunacağımız montaj bilgisi bu kadar olup kornişlerinizi beğendikten sonra montajı bize ait olmaktadır. Çekmeköy korniş olarak ilk hedefimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak olacaktır. Montajıyla beraber sizlere uygun gördüğümüz korniş çeşitlerimizi görmek ve bunlardan faydalanmak için lütfen kornis.org sitemizi ziyaret ediniz. Sizlerin tarzına uygun onlarca çeşit sizleri beklemektedir.

1 Comment

  1. Ahmet dedi ki:

    Çekmeköy ilçesinde bulunan apartmanımıza komple korniş montajını yaptılar. Gerçekten kaliteli bir firma güvenerek işlerinizi teslim edebilirsiniz. 140 metre korniş montajını bir günde gelip montajını yaptılar. Hızlı ve güvenilir ustalara sahip bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara - 05372905536